Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC stanowi jeden z podstawowych obowiązków każdego kierowcy. Brak jego posiadania nie tylko skutkuje zabraniem dowodu rejestracyjnego podczas kontroli przez policję, lecz jest przyczyną poważnych problemów finansowych i prawnych w przypadku spowodowania kolizji drogowej. Wybór dostępnych ofert obejmujących obowiązkowe ubezpieczenie OC może przytłaczać. Należy pamiętać, że nie zawsze najniższa cena powinna pozostawać jedynym kryterium selekcji. Jakość obsługi oraz pakiety połączonych ubezpieczeń są równie istotne. Połączenie niskich stawek wraz z profesjonalizmem biura ubezpieczeń to rzadkość na rynku. Należymy do wąskiej grupy ubezpieczycieli, którzy łączą te dwa parametry. Oferujemy ubezpieczenia samochodowe OC dla młodych kierowców, nie „przygniatając” ich ogromnym ciężarem cenowym. Każde sprzedawane OC komunikacyjne bierze pod uwagę indywidualne okoliczności i dostosowane jest do potrzeb każdego klienta.

 

Ubezpieczenie OC samochodu

Wycena ubezpieczenia samochodu polega na szczegółowej analizie ryzyka potencjalnego wyrządzenia szkody. Dlatego do wyznaczenia kwoty wykorzystywane są informacje o parametrach technicznych samochodu, a także doświadczenie jego właściciela. Całkowity koszt ubezpieczenia OC stanowi wypadkową powyższych czynników, powiększoną o dodatkowe usługi. Ubezpieczenie OC pojazdu warto połączyć w pakiecie OC-AC, które zapewnia finansową poduszkę bezpieczeństwa na wypadek zniszczeń pojazdu, niezależnie od przyczyny kolizji.

 

Ubezpieczenie auta i motocykla OC

Ubezpieczenie OC komunikacyjne nie dotyczy wyłącznie samochodów. Z obowiązku nie są zwolnieni także posiadacze jednośladów. Ubezpieczenie OC motocykla stanowi ważną kategorię w naszej ofercie. Motocyklistom proponujemy pakiety OC komunikacyjne rozszerzone o odpowiednie dodatki. Korzystne w aspekcie finansowym będzie połączenie dwóch usług ubezpieczeniowych. Osoby posiadające zarejestrowany na siebie motocykl i samochód, mogą wykorzystać promocyjną ofertę na zakup obydwu produktów: ubezpieczenie OC auta i ubezpieczenie OC motocykla.

 

Ubezpieczenie auta OC, a zniżki

Wraz z rosnącym doświadczeniem kierowcy i wydłużającym się okresem bezszkodowej jazdy, ubezpieczenie OC pojazdu ulega corocznemu zmniejszeniu. OC dla młodych kierowców stanowi punkt wyjściowy do dalszego naliczania zniżek. Jazda bez powodowania kolizji nagradzana jest co roku dodatkowymi zniżkami w OC. Ubezpieczenie OC samochodu zależy nie tylko od zniżek właściciela pojazdu. Na cenę ma również wpływ m. in. kod pocztowy miejsca zarejestrowania pojazdu, rok jego produkcji, pojemność oraz marka. Maksymalną zniżkę za przebieg ubezpieczenia można uzyskać w niektórych firmach ubezpieczeniowych już po 3 bezszkodowych latach ubezpieczenia.  

W GCU Ubezpieczenia Grodzisk Mazowiecki – bazując na doświadczeniu i staranności w odpowiadaniu na potrzeby każdego naszego klienta – pomagamy odnaleźć najlepszą ofertę. Prowadzona wycena ubezpieczenia samochodu cechuje się przejrzystością, co czyni oferowane przez nas ubezpieczenie OC auta i ubezpieczenie OC motocykla atrakcyjną propozycją dla posiadaczy tych pojazdów.